SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımız ile web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayalım. Sizin için hedef anahtar kelimeleri ve onların değerlerini belirleyerek, web sitenizi bu anahtar kelimelere göre optimize edelim.

Dijital Kafa Dijital Pazarlama Ajansı olarak vereceğimiz SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti ile size neler katabiliriz?

Web Sitesi Analizi

Web sitenizi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) açısında analiz ederek, nelerin doğru, nelerin yanlış ve nelerin eksik olduğunu tespit edelim. Daha sonra web sitenizde yapılması gereken arama motoru optimizasyonu düzenlenmelerini tespit edelim ve bu düzenlemeler ile web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralara çıkmasını sağlayalım.

Anahtar Kelime Tespiti ve Analizi

Web siteniz için doğru trafik kaynağı olan anahtar kelimelerin tespitini gerçekleştirelim ve bu anahtar kelimelerde ki pozisyonlarını tespit edelim. Bu şekilde SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmaları için harcanacak olan kaynakları en doğru şekilde yönlendirelim. Ayrıca hedef anahtar kelimeleriniz için sürekli pozisyon takibi sağlayarak arama motorları üzerindeki konumuzu an ve an bilin.

Rakip Analizi

Hedef anahtar kelimelerinizde kimlerin sizinle rekabet ettiğini bilmek istemez misiniz? Rakiplerinizin arama motorlarında ne durumda olduğunu görmek istemez misiniz? Rakiplerinizin arama motoru optimizasyonu için yaptığı çalışmalarda nasıl hareket ettiklerini tespit ederek onlardan bir adım öne geçmenizi sağlayalım.

Link İnşası

Yapacağımız On page ve Off page SEO çalışmaların sırasında belirleyeceğimiz link inşası stratejileri ile arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayalım

Title - Description Çalışmaları

Web sitenizde yer alan sayfalar için Title - Description - Keyword gibi meta tagleri düzenleyerek arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızı sağlayalım.

SEO Uyumlu İçerik Üretimi

Web sitenizde yayınlanmaya uygun ve belirlemiş olduğumuz hedef anahtar kelimeleri içeren konuların tespitini sağlayalım ve bu konuların SEO (Arama Motoru Optimizasyon) çalışmalarına uygun şekilde yazılması ve yayınlanmasını gerçekleştirelim. Unutmayın "Content Is King" (İçerik Kraldır).

Tüm bu hizmetleri kaliteli, doğru ve sonuç odaklı bir şekilde almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve sonrasında üst sıralarda yer almanın keyfini çıkartmak.