Google Ads Hesap Kurulumu ve Yönetimi 

Sizin için en uygun Google Ads stratejilerini ajansımız belirlesin, hedeflerinize uygun Google Ads Reklam stratejileri ile maliyetlerinizi en düşük seviyeye indirelim ve karlılığınızı en üst düzeye çıkaralım! 

Dijital Kafa Google Ads Ajansı size neler sunabilir?

Google Arama Sonuçları'nda yerinizi alarak ürününüzü veya hizmetinizi arayanlar sizi Google Arama Ağı'nda arayarak bulabilir. Google Ads Arama Ağı Reklamları sayesinde rakiplerinizden hep bir adım önünde olursunuz. Google Ads Arama Ağı Reklamları performans ve hacim açısından en etkili dijital pazarlama kanallarından biridir.

Hedef kitlelerinize Google Görüntülü Reklam Ağı'na kayıtlı web sitelerinden ulaşabilir, uygun görsel reklamlar ve reklam metinleri ile potansiyel müşterilerinizin her zaman önünde olabilirsiniz. Google Görüntülü Reklam Ağı dijital pazarlama ekosisteminde en büyük reklam ağlarından biridir.

Web sitenize daha önceden ziyaret eden ziyaretçilerinizi Google Yeniden Pazarlama ile yeniden hedefleyebilirsiniz. Google Yeniden Pazarlama ile reklamlarınızın dönüşüm oranlarını artırırken reklamlarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. 

Alışveriş reklamları ile Google Arama Ağı'nda yer alan sonuçlarda e-ticaret sitenizdeki ürünlerin görselleri ve fiyatları yer alarak ve müşterileriniz size daha kolay yoldan ulaşabilirler.

Google Arama Motoru'ndan sonra en çok kullanılan arama motoru olan YouTube üzerinden videolarınızı hedeflerinize uygun kitlelere en uygun şekilde yayınlayarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Gmail reklamları ile Gmail üzerinde hedef kitlelerinize en uygun reklamlarla ulaşabilirsiniz. Kitlelerinize tüm kanallardan ulaşın ve hedeflerinizi ıskalamayın!

Mobil Uygulama İndirme Reklamları

Mobil cihazların her geçen yıl önem kazandığı yeni mobil öncelikli dünyamızda olan mobil uygulamalarınızın Google Ads yardımı ile daha fazla cihazda bulunmasını sağlayabilir ve müşteri yaşam boyu değerini artırabilirsiniz. 

Ücretsiz Google Ads hesap analizi ile Google Ads hesabınızdaki kaçırdığınız fırsatları bulurken maliyetlerinizi azaltalım. Dilerseniz maliyet ve fırsat analizi ile birlikte gidererek hesabınızın daha iyi bir hale gelmesi için birlikte çalışalım.

Dijital pazarlama kanalları arasında en değerli kanallardan birisi olan Google Ads ile hedeflerinize ulaşmanız mümkün. Fakat bu yolda ilerlerken zaman kaybı ve gereksiz harcamalar yapmamak için bizimle iletişime geçin! Peki Dijital Kafa kimdir ve sizin için neler yapabilir? Dijital Kafa Google Partners sertifikasına sahip bir Google iş ortağı olan Google Ads ajansıdır. Deneyimli uzman ekibimiz ile Google Ads hesabınızın bütçenize göre optimize bir şekilde kurgulanmasından, strateji oluşturulmasına, yeniden düzenlemesine, hesabınızın optimize bir hale gelmesine ve yapılan çalışmaların günlük, haftalık ve aylık olarak raporlanmasına kadar bir çok hizmet sağlıyoruz. Ekibimiz Google Arama Ağı ve Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinden, arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı reklamları, yeniden pazarlama reklamları, alışveriş reklamları, youtube reklamları ve gmail reklamları için sizin için en doğru stratejileri belirler ve belirlenen stratejilerin uygulanmasını sağlar. Dijital Kafa ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin!  

 

 Dijital Kafa Google Partners sertifikasına sahip bir Google iş ortağıdır.

Google Ads ile İlgili Yazılarımız