Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanlığımız ile tüm dijital pazarlama kanallarınızda sizin için en doğru stratejiyi belirleyelim ve tüm dijital pazarlama faaliyetlerinizi sizin için biz yönetelim.

Dijital Kafa Dijital Pazarlama Ajansı olarak vereceğimiz Dijital Pazarlama Danışmanlığı ile size neler katabiliriz?

Google Adwords Hesap Kurulumu ve Yönetimi

Google Adwords reklamları sayesinde hem Google Arama Ağı'nda hem de binlerce web sitesini bünyesinde barındıran Google Görüntülü Reklam Ağı'nda markanızın da yerini almasına yardımcı olalım! İhtiyaçlarınıza en uygun şekilde kuracağımız Google Adwords hesabı ve devamında Google Adwords stratejisi ile hedeflerinize ulaşın. Yapacağımızı optimizasyonlar ve sizin için oluşturacağımız en doğru Google Adwords stratejileri ile harcamalarınızı düşürürken, dönüşümlerinizin artmasını sağlayalım.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin gibi sosyal medya kanalları üzerinde yapacağımız reklam çalışmaları ile markanız sosyal medya ile gücüne güç katsın. Sosyal medya reklamları ile yaptığınız paylaşımların, kampanya duyurularınızın ve ürün veya hizmetlerinizin hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmasını sağlayalım.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Web sitenize gelen ziyaretçilerin davranışlarını analiz ederek, hedefleriniz doğrultusunda dönüşüm oranlarınızı arttıralım! İster satış olsun ister kayıt olsun, bir web sitesi için dönüşüm olmazsa olmazdır. Dönüşümlerinizi arttırmak için dönüşüm kanallarınızı analiz edelim, dönüşüm kanallarınızda gerekli düzenlemeleri belirleyelim ve dönüşümlerinizin artışını sağlayalım.

Yandex Direct reklamları ile Yandex Arama Motoru'nda üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayalım. Sizin için yapacağımız Yandex Direct hesap kurulumu ile hedef kitlenize ulaşmanızı ve yapacağımız optimizasyonlar ile hedeflerinize ulaşmanız için gerekli maliyetleri düşürelim.

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu ile web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayalım. Sizin için hedef anahtar kelimeleri ve onların değerlerini belirleyerek, web sitenizin sayfalarını bu anahtar kelimelere göre optimize edelim. Yapacağımız web sitesi içi ve web sitesi dışı çalışmalar ile web sitenizin arama motorlarında en iyi noktaya gelmesini sağlayalım.

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması çalışmalarımız ile web sitenizde yayınlanacak olan içeriklerin dönüşümlerinize ve arama motoru optimizasyonu çalışmalarına katkı sağlamasını sağlayalım. Web sitenizde içerik yönünden zayıf alanları tespit edelim ve bu alanların geliştirilmesini sağlayalım. Bunun yanında yayınlaması gereken içerik konuları belirleyerek, bu içerikleri seo -  arama motoru optimizasyonu çalışmalarına uygun şekilde oluşturulması sağlayalım. 

Dijital Pazarlama ile İlgili Yazılarımız